FURNITURE / Tables / Bedside table 10695050
*
nr 1069 5050
BEDSIDE TABLE
Teak, 1950s, length: 63 cm, width: 31 cm, height: 57 cm,
Teak, 1950-tal, längd: 63 cm, djup: 31 cm, höjd: 57 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday November 14 2016
at 18:39:34
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/11 11:06:49
1
Vinnande bud
13/11 10:41:25
2
250 kr
13/11 10:41:25
1
300 kr (Robot)
14/11 16:27:57
3
500 kr
14/11 16:27:57
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
3331 TABLE
perstorpsskiva. Length: 99 cm, width: 74 cm, heigh..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:30
-
3304 TABLE
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:33
-
8224 TEA TABLE
'Krogsta', ur Ikea 1700-tals serie, tredelad pelar..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:15
-
3084 TEA TABLE
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:27
-
3171 TEA TABLE
elm wood. Diameter: 79 cm, height: 72 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:23
-
3330 LAMP TABLE
one pair, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg ..//
Present: SEK 1000
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:44
*
BEDSIDE TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1069 5050
BEDSIDE TABLE
Teak, 1950s, length: 63 cm, width: 31 cm, height: 57 cm,
Teak, 1950-tal, längd: 63 cm, djup: 31 cm, höjd: 57 cm
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 600 |
Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
9/11 11:06:49 | 1 | Vinnande bud |
13/11 10:41:25 | 2 | 250 kr |
13/11 10:41:25 | 1 | 300 kr (Robot) |
14/11 16:27:57 | 3 | 500 kr |
14/11 16:27:57 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
3331 TABLE
perstorpsskiva. Length: 99 cm, width: 74 cm, heigh..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:30 -
3304 TABLE
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:33 -
8224 TEA TABLE
'Krogsta', ur Ikea 1700-tals serie, tredelad pelar..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:15
-
3084 TEA TABLE
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auction ends
this Monday
3 juni at 20:27 -
3171 TEA TABLE
elm wood. Diameter: 79 cm, height: 72 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
3 juni at 18:23 -
3330 LAMP TABLE
one pair, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg ..//
Present: SEK 1000
Auction ends
this Monday
3 juni at 19:44